navigation house arrow navigation informacje dla klientów arrow navigation drewno

Meble z litego drewna

Drewniane dzieła sztuki

meble z litego drewnaW Manufakturze Drewna nic nie jest przypadkiem. Każdy słój, każdy sęk drewna staramy się pokazać tak, by maksymalnie wyeksponować jego walory. Poddając drewno fachowej obróbce, dbamy o to, żeby najdłużej zachowało swoje najlepsze cechy.

Tak właśnie powstają nasze meble z litego drewna.

Manufaktura oferuje meble z wyselekcjonowanego drewna dębowego, czereśniowego, bukowego, orzecha czy jesionu. Każdy mebel to 100% litego drewna. Każdy mebel to w 100% unikat. Wieloletnie doświadczenie w doborze materiału zaowocowało meblami, których forma i treść to spójna, skończona całość. Niepodważalnym atutem litego drewna jest rysunek słojów, który zachwyca swą naturalnością w domowej przestrzeni.

Dołożyliśmy starań, by te tworzone z pasją i troską o szczegóły meble z litego drewna były kwintesencją estetyki i trwałości. Stanowią idealną kompozycję zarówno we wnętrzach o charakterze nowoczesnym, jak i klasycznym. Manufaktura Drewna proponuje wachlarz wygodnych, ergonomicznych rozwiązań do sypialni, salonu, pokoju dziennego, jadalni czy garderoby. Przedstawiamy prawdziwe arcydzieła: drewniane stoły, łóżka, krzesła, regały. Ofertę wzbogaciliśmy o gustowne detale: stelaże, stoliki, taborety i szafki. Ich dyskretna obecność może być doskonałym uwieńczeniem aranżacji.

W Manufakturze Drewna wykonamy dla Ciebie mebel na wymiar. Zrobimy wszystko, by efekt końcowy usatysfakcjonował Cię w każdym względzie. Drewno zrobi resztę.