navigation house arrow navigation produkty arrow navigation sypialnia arrow navigation łóżka

PRODUKTY

Rzemiosło meblarskie traktujmy jako sztukę.

Wykonując mebel, pragniemy stworzyć coś, co zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym będzie ideałem. I udaje nam się to. Oferowane w niniejszym sklepie internetowym łóżka drewniane to w swojej formie i treści meble doskonałe. Każdy z modeli łóżek: Bali, Capri, Mija, Torro, Boro czy Simple, stworzono w trosce o komfort użytkującego. Są tu łóżka z wezgłowiem, łóżka na wzór japoński, a także niedoścignione w swej prostocie łóżka na drewnianych, solidnych nogach.

Uwzględniając indywidualne wytyczne Klienta, wykonujemy trwałe, piękne łóżka drewniane na zamówienie.

Wyważonym proporcjom mebli, ich naturalnemu urokowi oraz stylowemu wzornictwu nie sposób się oprzeć. Te ergonomiczne, proste i nowoczesne łóżka drewniane do sypialni są rezultatem precyzyjnej, fachowej obróbki drewna: dębu, jesionu, brzozy, olchy, czereśni, buku lub klonu. Lite drewno wspaniale zdaje egzamin próby czasu. W Manufakturze Drewna każdy element mebla dopracowujemy do perfekcji. Chętnie doradzimy wybór materiału.

Zamów wymarzone łóżko z wyselekcjonowanego drewna litego. Wymiary dostosujemy do Twojej sypialni tak, by przestrzeń w sypialni została optymalnie zaaranżowana.