navigation house arrow navigation informacje dla klientów arrow navigation meble na zamówienie

Meble na zamówienie

Idealne proporcje, naturalność, prostota i wyjątkowa estetyka

Tym właśnie zachwycają realizacje Manufaktury Drewna. Operując znakomitą technologią i wiedzą z zakresu sortowania i obróbki drewna, tworzymy nowoczesne meble drewniane na zamówienie. Na naszej stronie przedstawiamy standardowe modele, które możemy zmodyfikować wedle Twoich oczekiwań.

Wszystkie meble na zamówienie w 100% powstają z litego drewna. Dokładamy starań, by produkt był doskonały pod każdym względem. Wiemy, jak wyeksponować atuty dębu, orzecha, buku, olchy, czereśni czy klonu, jednocześnie wzmacniając ich właściwości użytkowe.

Tworzenie pięknych, ergonomicznych aranżacji domowych poprzez meble na zamówienie to nasza pasja od lat. Dlatego w Manufakturze Drewna proces powstawania mebli na zamówienie jest sztuką od A do Z. Każdy etap realizacji nadzorują najlepsi specjaliści w branży. Efektem prac oczarowaliśmy najbardziej wymagających klientów z całej Polski.

Na zamówienie wykonujemy:

Stoły

Wykonujemy wysokiej jakości stoły z różnych gatunków drewna. Meble wykonane na zamówienie są nie tylko bardziej użyteczne, ale również nadadzą jadalni, kuchni czy innemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

Krzesła

Na rynku dostępnych jest wiele krzeseł, ale jeśli zależy Państwu, by były one wyjątkowe, wygodne i zapewniały komfort podczas użytkowania warto wybrać meble tworzone na zamówienie. Nasi projektanci tworzą krzesła, które spełnią Państwa oczekiwania.

Taborety

Drewniane taborety wykonane pod specjalne zamówienie mogą spełniać nie tylko swoją funkcję, ale również służyć jako okolicznościowy stolik. Mebel ten może mieć klasyczny kształt lub posiadać dodatkowe zdobienia, dzięki którym będzie stanowił wyjątkowe wyposażenie wnętrza.

Łóżka

Własne łóżko wykonane pod klienta może stanowić nie tylko miejsce nocnego relaksu, ale również być bardzo użytecznym meblem, który całkowicie odmieni sypialnię. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać łóżko, z którego nie będą Państwo chcieli wyjść.

Szafki nocne

Projektujemy meble będące ozdobą sypialni, a jednocześnie zachowujące wysoką użyteczność. Drewniana szafka nocna wykonana na zamówienie będzie miała idealne wymiary i odpowiednio głębokie szuflady.

Regały

Dla osób, którym zależy na trwałych i ładnych regałach, proponujemy meble wykonywane na zamówienie. Są one dostosowane do oczekiwań Klientów i idealnie pasują nawet w mieszkaniach o niestandardowych wymiarach pomieszczeń.

Komody

Komody wykonane z wysokiej jakości drewna mogą zostać przystosowane do oczekiwań naszych Klientów. Wykonanie ich na wymiar gwarantuje perfekcyjne dopasowanie oraz odpowiednią ilość szuflad.

Stoliki kawowe

Meble te powinny nadawać pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Wykonanie ich na zamówienie sprawia, że stoliki kawowe mają nie tylko idealne rozmiary, ale również styl pasujący do wnętrza, w którym się znajdują.

Szafki RTV

Pod telewizor można nabyć uniwersalną szafkę lub zamówić rozwiązanie dopasowanena wymiar. Druga opcja gwarantuje odpowiednie rozmiary szafki oraz wystarczającą liczbę półek do pomieszczenia akcesoriów i dodatkowego sprzętu RTV.


Materiały

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego wykonujemy je z trwałych materiałów. Gwarantuje to, że nasze meble będą ozdobą wnętrz służącą przez wiele lat. Do ich wyrobu stosujemy wysokiej jakości materiały obiciowe, które są trwałe i wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem.

Zamawiane u nas meble mogą być wykonane z następujących gatunków drewna:

Wszystkich, których zainteresowały meble na zamówienie, zapraszamy do galerii naszych realizacji "OPINIE KLIENTÓW" oraz do kontaktu z naszą infolinią telefonicznie bądź poprzez adres mailowy biuro@manufakturadrewna.pl. Inspirujemy najlepszych!