navigation house arrow navigation opinie klientów

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zrobimy wszystko by nasi Klienci byli zadowoleni. Zobacz co piszą ludzie, których wnętrza wzbogacone zostały naszymi produktami. Uważamy, że opinie zadowolonych Klientów więcej mówią o naszej jakości niż jakiekolwiek działania marketingowe. Bo przecież o to chodzi: Manufaktura Drewna ma dostarczać piękno. I radość.

x

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Imię* Nazwisko* Adres E-mail* Twój nick (wyświetlany na stronie)*
Twoja opinia*
Akceptuję Regulamin*
*Pola wymagane

DZIĘKUJEMY!
TWOJA OPINIA ZOSTAŁA WYSŁANA

WRÓĆ DO LISTY

Stół Manu dąb bielony

Klient: Monika

Komoda dąb bielony projekt według klienta

Klient: Ireneusz

x

Regał dąb bielony według projektu klienta

Klient: Joanna i Bartek z Gliwic

To już kolejne zamówienie jakie zrealizowała dla nas Manufaktura Drewna. Tym razem jednak było to coś specjalnego – regał wykonany według naszego własnego projektu. Meble najwyższej jakości, wykonane z ogromną starannością. Polecamy firmę każdemu miłośnikowi mebli drewnianych.

 

Stół Ypsos dąb barwiony

Klient: Marek z Warszawy

Stół, który zamówiliśmy spełnia wszystkie nasze oczekiwania: jest przede wszystkim bardzo ładny, solidnie wykonany i elegancki. Będzie świetnie komponował się w każdym wnętrzu, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym. Moim zdaniem nie ma porównania z innymi stołami w tej cenie, które są dostępne w salonach meblowych. Bardzo polecam!

Łóżko według projektu klienta

Klient: Ewa z Luksemburga

Dziękujemy za perfekcyjną realizację naszego łóżka podwójnego wsuwanego. Dziękujemy za dopracowanie naszego pomysłu w sposób imponujący oraz za terminowość.