navigation house arrow navigation opinie klientów

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zrobimy wszystko by nasi Klienci byli zadowoleni. Zobacz co piszą ludzie, których wnętrza wzbogacone zostały naszymi produktami. Uważamy, że opinie zadowolonych Klientów więcej mówią o naszej jakości niż jakiekolwiek działania marketingowe. Bo przecież o to chodzi: Manufaktura Drewna ma dostarczać piękno. I radość.

x

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Imię* Nazwisko* Adres E-mail* Twój nick (wyświetlany na stronie)*
Twoja opinia*
Akceptuję Regulamin*
*Pola wymagane

DZIĘKUJEMY!
TWOJA OPINIA ZOSTAŁA WYSŁANA

WRÓĆ DO LISTY

Stół Manu, meble Manu dąb barwiony

Klient: Karolina i Rafał

W latach 2012-2014 prowadziliśmy budowę domu jednorodzinnego. Korzystaliśmy z usług firm budowlanych i wykończeniowych podczas całego procesu budowy i jesteśmy zadowoleni z wyboru naszych Wykonawców oraz przeprowadzonych przez Nich prac pod względem jakościowym i terminowym. Wszystkich naszych Wykonawców postrzegamy jako godnych zaufania partnerów, specjalistów w swoich dziedzinach, sprawdzonych i kompetentnych, którzy przy realizacji wykazują się dużą skutecznością i zorganizowaniem. Firmy, które wybraliśmy do budowy zatrudniają pracowników zdyscyplinowanych i o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Nasi Wykonawcy odznaczają się wysokim poziomem świadczonych usług i tym samym wyróżniają się spośród innych ofert rynkowych, co utwierdza nas w przekonaniu, że nawiązując z nimi współpracę dokonaliśmy trafnego wyboru. Mając na uwadze powyższe, polecamy również Firmę Manufaktura Drewna, jako solidnego oraz rzetelnego wykonawcę i odpowiedzialnego partnera w zakresie świadczonych usług. Pismem tym upoważniamy do ewentualnej prezentacji naszej oceny w kompozycjach promocyjnych i budowaniu prestiżu oraz pozycji rynkowej Firmy.PS. zestaw mebli zamówionych w MD jest piękny, solidny i spełniający nasze oczekiwania. Stół Manu jest największy z możliwych. O takim meblu zawsze marzyliśmy. Dwie komody były robione według naszych projektów i również wyszły perfekcyjnie. Wszystkie meble zostały pomalowane w kolor orzecha amerykańskiego i wykonane z dębu. Szczególnie miło wspominam wszelkie ustalenia z Panią Basią :-)))).Na dowód zamieszczamy zdjęcia

Stół Bali orzech europejski

Klient: Tatiana i Marcin z Krakowa

Dziękujemy za przepiękny stół.
Możemy wszystkim gorąco polecić Manufakturę Drewna za profesjonalizm, staranność w każdym detalu, miłą obsługę, a także fachowe porady.
Współpraca była idealna na każdym etapie.
Będziemy z pewnością zamawiać w MD kolejne meble. 
Dziękujemy i pozdrawiamy.

 

Stół CANA, krzesła Brussels

Klient: Roksana z Oslo

Meble sa bardzo ladne, solidne, wygodne, b dobra jakosc. Super. Byly bardzo dobrze zapakowane. Jestesmy bardzo zadowoleni. Dziekujemy bardzo i moze cos w przyszlosci jeszcze  zamowimy. ;-). 

Stół Bali dąb natura

Klient: Agnieszka z Janikowa

Dziękujemy , za dobrą wykonaną pracę jesteśmy bardzo zadowoleni .Stół spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem . Świetnie komponuję się z naszym wnętrzem. Serdecznie polecam !!!!!!!!!niezdecydowanym :-)

Stół JAVA orzech amerykański

Klient: Barbara z Finlandii

Dziekujemy bardzo za bardzo mila wspolprace. Stol dotarl do Finlandii bezproblemowo. W swieta moglismy sie juz cieszyc nowym stolem. Jestesmy bardzo zadowoleni ze stolu wykonanego w Manufaktura Drewna. Jakosc wykonania jest bardzo dobra.

Serdecznie pozdrawiamy