navigation house arrow navigation opinie klientów

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Zrobimy wszystko by nasi Klienci byli zadowoleni. Zobacz co piszą ludzie, których wnętrza wzbogacone zostały naszymi produktami. Uważamy, że opinie zadowolonych Klientów więcej mówią o naszej jakości niż jakiekolwiek działania marketingowe. Bo przecież o to chodzi: Manufaktura Drewna ma dostarczać piękno. I radość.

x

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

Imię* Nazwisko* Adres E-mail* Twój nick (wyświetlany na stronie)*
Twoja opinia*
Akceptuję Regulamin*
*Pola wymagane

DZIĘKUJEMY!
TWOJA OPINIA ZOSTAŁA WYSŁANA

WRÓĆ DO LISTY

Stół orzech europejski

Klient: Barbara

Stół piękny, elegancki, świetnie wykonany. Jego nietuzinkowa forma zachwyca wszystkich! Bardzo miła obsługa. Mimo, że na stół czekaliśmy nieco dłużej niż na początku planowaliśmy - gorąco polecam! 

blat z dębu

Klient: Tomasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni, blat jest super!!! Precyzja z jaką został zapakowany i zabezpieczony na czas transportu dodatkowo podkreśla Państwa rzetelność i dbałość o jakość, nawet w relacji z odbiorcą drobnego przecież zamówienia. Życzę powodzenia i jestem dumny, że mamy takich producentów. Powodzenia!

 

 

x

Łóżko stolik nocny komoda

Klient: Andrzej z Lublińca

Klient: Aneta i Tomek z Częstochowy

Stół CANA dąb barwiony - jesteśmy nim zachwyceni, dokładnie taki o jaki nam chodziło, bardzo solidnie i starannie wykonany. Polecamy tym, którzy poszukują solidnych i doskonale wykonanych mebli z naturalnego drewna.

x

stolik kawowy z dębu naturalnego według projektu klienta

Klient: Anita

Jesteśmy nim zachwyceni, jest naprawdę piękny i dokładnie na takim nam zależało. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani i dziękujemy.