navigation house arrow navigation produkty arrow navigation jadalnia arrow navigation stoły

Stoły z drewna na zamówienie

Drewniane stoły

Stół z litego drewna to kwintesencja elegancji. W zależności od wybranego modelu, może stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrz nowoczesnych, klasycznych, bądź industrialnych. Stoły dębowe na zamówienie to propozycja dla osób ceniących naturalne i ponadczasowe rozwiązania.

Najważniejszy mebel w każdym domu

Wiedząc, że stół jest integralną częścią życia rodzinnego i towarzyskiego, ze szczególną starannością przygotowaliśmy niniejszą ofertę. Przed Państwem nowoczesne, mocne stoły drewniane najwyższej klasy: Pago, Roti, Bali, Cana, Cubus, Fogo, Java, Manu.

Perfekcyjny wygląd blatu i nóg uzyskujemy dzięki zaawansowanym technologiom obróbki drzewa. Słoje, sęki, barwa – wszystkie te elementy drewna świetnie ze sobą współgrają, zachwycając surowym urokiem i prostotą.

Wiele uwagi poświęciliśmy także kwestiom praktycznym. Dostępne w niniejszym sklepie internetowym stoły dębowe, jesionowe, bukowe czy orzechowe z pewnością będą niezawodnie służyć przez lata. Te drewniane meble sprawdzą się nie tylko w kuchni, jadalni czy salonie prywtnych mieszkań, ale również w restauracjach, kawiarniach, biurach, gabinetach, czy zakładach usługowych.

Nasze stoły z litego drewna znamionuje trwałość i niski poziom podatności na zniszczenia.

Niech nikogo nie zwiedzie pozorna lekkość mebla – każdy stół to solidna, niemal niezniszczalna konstrukcja. Do nabycia są tutaj m.in. stoły z funkcjonalnymi systemami rozkładania, a także zgrabne stoliki kawowe.

Manufaktura Drewna może poszczycić się znakomitym zespołem specjalistów. Zachowując piękne proporcje, dostosujemy wymiary drewnianego mebla do wymogów Klienta. Perfekcyjnie i terminowo wykonamy stoły na zamówienie – zapraszamy do współpracy!