navigation house arrow navigation produkty arrow navigation sypialnia

PRODUKTY

Łóżka drewniane

Lite drewno to naturalny i ponadczasowy materiał. Jego piękno niezmiennie zachwyca ludzi od wieków. Łóżka drewniane do sypialni wykonane na zamówienie to propozycja dla osób, które cenią wyrafinowane wzornictwo i najwyższą jakość.

Szafki nocne

Nieodzownym elementem każdej sypialni jest szafka nocna. Szukając stylowych mebli na zamówienie znalazłeś się we właściwym miejscu. Wykonane z litego drewna są nie tylko solidne ale także piękne. To idealna propozycja dla osób, które cenią eleganckie i naturalne rozwiązania.

Materace do łóżek

Materac to najważniejszy element naszej sypialni. Od niego zależy jakość naszego snu oraz samopoczucie po przebudzeniu. Odpowiednio dobrany dba, aby nasze plecy, mięśnie oraz kręgosłup miały odpowiednie podparcie. Dzięki temu minimalizuje dolegliwości bólowe.

Stelaże

Obok materaca, stelaż jest najważniejszym elementem wyposażenia sypialni. Warto zadbać o wybór odpowiedniego modelu. Stelaż powinien spełniać wszystkie nasze wymagania. Do wyboru są produkty z funkcją regulacji konta nachylenia oraz bez niej.