navigation house arrow navigation informacje dla klientów arrow navigation zamawianie mebli

Zamawianie mebli

Zapytanie o produkt i cenę

Wyroby Manufaktury Drewna wykonywane są na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Z racji mnogości wariantów wymiarowych jak i materiałowych produkowanych mebli nie posiadamy cennika a każdy z mebli jest kalkulowany wg wytycznych klienta. Zapytania składac można klikając przycisk "zapytaj o produkt i cenę" znajdujący się na stronie produktu. Mozna też wysłać zapytanie na adres mailowy: kontakt@manufakturadrewna.pl. Aby udzielić precyzyjnej informacji potrzebne nam są następujące dane: nazwa, wymiary, gat. drewna oraz kolor wykończenia.

W Manufakturze Drewna wykonujemy także meble wg projektów naszych Klientów. W takim przypadku prosimy o załączenie rysunków/szkiców, wykonanych najlepiej w ogólnodostępnych formatach: jpg, pdf, bądź prosimy o przedstawienie koncepcji w formie opisu tekstowego.

Oczywiście mile widziany jest także kontakt telefoniczny (w dni robocze od 8.00 do 17.00) pod numerami telefonów: 602 355 277 i 724 210 855, fax. 65/619 43 94.

Wysyłka próbek drewna

Na życzenie Klienta po wcześniejszej wycenie mebli w wybranym gatunku, wysyłamy próbki drewna w celu lepszego zobrazowania kolorystyki jak i jakości wykończenia powierzchni.Po otrzymaniu zapytania i jego weryfikacji staramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć. Zajmuje nam to zwykle 4-5dni roboczych. Próbki zamówić można w sekcji "próbki kolorów" w menu głównym, bądź drogą mailową.

Moje zamówienie

Przyjęcie zamówienia odbywa się drogą mailową na adres biuro@manufakturadrewna.pl, termin realizacji mebli wynosi średnio 10-12 tygodni. Warunkiem przyjęcia zamówienia jest wpłata 40% wartości brutto zamówienia na konto:

BZWBK S.A. o/Leszno 43 1090 1245 0000 0001 0871 1555

Dostawa

Po wykonaniu zlecenia informujemy o jego statusie Klienta. Wspólnie ustalamy termin wysyłki/dostawy mebli. Forma jak i koszty transportu ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Preferujemy dostawę poprzez współpracujące z nami firmy transportowe. Przy wyborze preferowanej przez nas firmy transportowej płatność końcową dokonać możesz u kierowcy po dostarczeniu mebli. W innym przypadku płatność dokonana musi zostać przed wysyłką/odbiorem mebli. Meble skrzyniowe w większości dostarczane są zmontowane. W przypadku stołów oraz mebli gabarytowych konieczny jest montaż. Przebiega on w prosty sposób wg dołączanej instrukcja montażu. Istnieje możliwość wykonania usługi montażu za dodatkową opłatą. Do mebli wykończonych olejami  dołączamy "zestaw konserwacyjny": olej wraz z materiałem ściernym i instrukcją konserwacji powierzchni.

Gwarancje i reklamacje

Manufaktura Drewna udziela na wszystkie swoje meble 12 miesięcznej gwarancji obejmującej braki produkcyjne, złamania i pęknięcia materiału oraz zachowanie funkcji produktu. Warunkiem gwarancji jest użytkowanie produktów w warunkach i w sposób odpowiadający ich przeznaczeniu, gdy nie zostały one poddane działaniu lub wpływowi szkodliwych czynników wynikających z niestandardowego sposobu i środowiska ich użytkowania. Gwarancja nie obejmuje mechanicznych uszkodzeń produktów powstałych po momencie przekazania produktów klientowi oraz różnic w kolorze i strukturze drewna, gdyż jest to naturalną konsekwencją jego pochodzenia. Czynniki te nie mogą być podstawą do zgłaszania reklamacji. Aby zgłosić reklamację należy skontaktować się z nasza infolinią.